Elektroniczny papieros dla kobiety

Elektroniczny papieros dla kobiety

Papierosy elektroniczne dla wielu stały się alternatywą dla tych zwykłych. W sprzedaży możemy znaleźć obecnie pełną gamę różnych e-papierosów, także dedykowanych dla kobiet.

Jak wybrać odpowiedni i ile będziemy musieli za niego zapłacić?

Rynek papierosów elektronicznych jest obecnie bardzo duży. To jeden z najbardziej popularnych gadżetów w ostatnich latach, które mogą być używane jako zamiennik dla papierosów tradycyjnych. Nie powodują potrzeby wdychania szkodliwych substancji smolistych, ale dyskusje nad tym, jaki jest ich poziom szkodliwości, cały czas trwają.

Jeśli także zastanawiasz się nad kupnem papierosa elektronicznego, w sprzedaży znajdziesz wiele różnych modeli, które różnią się pomiędzy sobą konstrukcją i cenami. Większość z nich to modele unisex, czyli przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Do dyspozycji mamy też te, które skierowane są na damski rynek – wyróżniają się swoim kobiecym designem.

Jak dobrać odpowiedni e-papieros?

Najlepiej skorzystać z pomocy kogoś, kto w tej dziedzinie ma większe doświadczenie. Możemy udać się do sklepu specjalizującego się w papierosach elektronicznych i tam zasięgnąć porady. Warto jednak wiedzieć, czym dokładnie jest to urządzenie i jakie jego parametry są najważniejsze.

Papierosy elektroniczne składają się z baterii i z kartridża lub clearomizera, czyli całego zespołu elementów, które napełnia się płynem – liquidem. Poprzez naciśnięcie przycisku, płyn z nikotyną o wybranym smaku jest podgrzewany i pozwala na wygenerowanie pary nasyconej nikotyną.

E-papieros dobieramy w zależności od swoich indywidualnych preferencji.

Urządzenia pozwalają na korzystanie z płynów różniących się zwartością nikotyny oraz smakami, więc możemy zmieniać je według upodobania.

Kobiecy e-papieros

Przy doborze odpowiedniego papierosa elektronicznego dla kobiety najlepiej kierować się komfortem, czyli postawić na urządzenie składające się z jak najmniejszej liczby elementów. Szybko wymienne wkłady pozwalają też na zmianę smaku i mocy papierosa na ten najlepszy w danej chwili, na przykład na słodką wanilię, ulubiony tytoń, orzeźwiającą miętę.

Jeśli nie wiemy, czy e-papieros będzie mógł spełnić nasze oczekiwania i nie chcemy przeznaczać na jego zakup pełnej sumy, możemy rozpocząć też przygodę od jednorazowych papierosów elektronicznych.

Ile kosztują papierosy elektroniczne?

Za zestaw startowy składający się z jednego papierosa i dodatkowych akcesoriów zapłacimy najczęściej od 120 do 300 złotych w zależności od wybranej marki i modelu. W zestawie znajdziemy e-papieros z atomizerem z zespołem grzewczym oraz baterią, a także kabel do ładowania i ewentualnie inne dodatki dołączone przez producenta.

**Gdy będziemy chcieli dokupić dodatkowy atomizer, będziemy musieli zapłacić za niego od około 10 do nawet 60 złotych zależnie od jego marki i modelu.

Różne płyny to koszt zwykle około 10-15 złotych.**

Papierosy elektroniczne możemy zakupić obecnie w sklepach internetowych lub stacjonarnych, które specjalizują się w ich sprzedaży. Zakup możliwy jest tylko dla osób pełnoletnich.