5 pomysłów na romantyczną randkę

Każdy chce zaimponować swojej drugiej połówce. Doskonałym sposobem na zrobienie dobrego wrażenia jest oczywiście udana randka. Nie trzeba wcale wydawać bardzo dużych pieniędzy, aby mile zaskoczyć ukochaną osobę. Liczy się pomysł i to, ile radości sprawi on drugiej osobie.

Warto więc poznać kilka sprawdzonych propozycji na romantyczne spędzenie czasu we dwoje.

Wiedząc, co lubi dana osoba, łatwiej dopasujemy pomysł wspólnego spędzania czasu. Są bowiem osoby, które za romantyczny uznają wszelkiego rodzaju aktywny wypoczynek, a są tacy, którzy wolą klasyczne rozwiązania. Tutaj przedstawiamy kilka w zasadzie tradycyjnych propozycji.

Tradycyjna kolacja przy świecach

Chcąc zaimponować ukochanej osobie, warto pokusić się o przygotowanie kolacji w domowym zaciszu lub też w restauracji. Polecamy to pierwsze rozwiązanie i samodzielne przygotowanie nawet mało skomplikowanego posiłku. Z pewnością nasz wysiłek zostanie wynagrodzony uśmiechem na twarzy ukochanej.

Poza tym kolacja w domowym zaciszu to zawsze mniejszy wydatek, a jeżeli akurat nie dysponujemy większym zasobem gotówki, będzie to najlepsze rozwiązanie.

Piknik w zacisznym miejscu

Bardzo dobrym pomysłem jest zabranie ukochanej osoby na piknik w zacisznym miejscu. Jeżeli mieszkamy na wsi to z pewnością szybko znajdziemy takie urocze miejsce. Bardzo dobrze, jeżeli znajduje się ono nad rzeką lub na polanie otoczonej lasem.

Wcześniej należy oczywiście samemu przygotować posiłek i planując dłuższy pobyt w danym miejscu, zaopatrzyć się w sprzęt odstraszający komary i inne robactwo. Wówczas piknik w zacisznym miejscu może przerodzić się także w romantyczny wieczór, podczas którego możemy obserwować gwiazdy.

Wieczór z romantycznym filmem

Sprawdzonym pomysłem na romantyczny wieczór jest także seans filmowy. Oczywiście należy tutaj rozsądnie dobierać tytuły filmów. Sprawdzą się komedie, a także wszelkiego rodzaju dobre romantyczne opowieści, które wprowadzą nas w świetny nastrój. Do filmu możemy oczywiście dokupić niezawodny popcorn, nachosy lub inne ulubione jedzenie.

Do tego lampka szampana lub wina i romantyczny wieczór można zaczynać.

Spacer w ulubionym miejscu

Z pewnością każda para ma swoje ulubione miejsce do spacerowania. Chcąc sprawić przyjemność ukochanej osobie, warto zabrać ją na spacer w takie ulubione miejsce. Może to być park, las czy też każde inne miejsce, które wprawi Was w dobry nastrój.

Można także wybrać się w góry, jeżeli mamy blisko. Spacer romantycznym górskim szlakiem z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto lubi aktywnie wypoczywać na łonie natury.

A może łódka lub rowerek wodny?

Osoby lubiące wodę z pewnością będą zachwycone pomysłem spędzenia randki na łódce lub też na rowerku wodnym. Koszt wypożyczenia takiej tradycyjnej łódki oscyluje w granicach 20zł za godzinę, a rowerek wodny możemy wypożyczyć już za 10zł.

Jeżeli chodzi o łódki z silnikiem elektrycznym, to musimy nastawić się na koszt około 45-50zł. za godzinę. Wrażenia z pewnością są jednak niezapomniane. Warto wybrać się na taką randkę wieczorem, gdyż obserwowanie zachodzącego słońca nad wodą, to bardzo piękny i romantyczny widok.