Metody powiększenia pośladków

Metody powiększenia pośladków

Nie tylko ćwiczenia, ale również specjalna bielizna modelująca oraz zabiegi – pośladki możemy wymodelować na różne sposoby. Na co warto się zdecydować?

Wiele kobiet marzy o krągłych i jędrnych pośladkach. Jednak nie każda została obdarzona przez naturę takimi walorami. W takim przypadku możemy jednak skorzystać z różnych metod powiększania pośladków, które pozwalają na uzyskanie optymalnego rezultatu nawet w ciągu kilku dni.

Ćwiczenia na pośladki

Przysiady oraz inne ćwiczenia na pośladki są w stanie dać naprawdę świetny efekt. Musimy jednak pamiętać o ich regularnym wykonywaniu, ponieważ w przeciwnym przypadku nie osiągniemy zamierzonego rezultatu. Zwykle już po paru tygodniach można zauważyć różnicę – aby ją zachować, należy ćwiczyć systematycznie.

Ćwiczenia na pośladki możemy robić za darmo w domu, ale możemy również zapisać się na zajęcia fitness lub na siłownię. Miesięczny karnet to koszt od około 80 do 200 złotych. To dobry wybór dla osób potrzebujących dodatkowej motywacji.

Specjalna bielizna

W sprzedaży znajdziemy również specjalną bieliznę posiadającą wkładki powiększające pośladki. Doskonale nadają się wtedy, gdy zależy nam na natychmiastowym efekcie. Za bieliznę z wkładkami do powiększania pośladków zapłacimy od 19 do 100 złotych. Szeroki wybór modeli znajdziemy głównie w sklepach on-line.

Oprócz bielizny z wkładkami możemy też zakupić bieliznę modelującą, która jest tak utkana, aby podnosić pośladki i podkreślać ich krągłość. To świetny wybór na różne ważne okazje, gdy chcemy wyglądać olśniewająco. Za bieliznę modelującą tego rodzaju zapłacimy zwykle od 40 do nawet 200 złotych w przypadku luksusowych marek.

Powiększanie pośladków w gabinecie medycyny estetycznej

Szybkie efekty możemy uzyskać również dzięki zabiegom powiększania pośladków w gabinetach medycyny estetycznej. Do dyspozycji mamy kilka różnego rodzaju procedur, które różnią się pomiędzy sobą przebiegiem, inwazyjnością, a także efektami i kosztami.

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów jest powiększanie pośladków kwasem hialuronowym. W tym przypadku mamy do czynienie z zabiegiem polegającym na wstrzyknięciu tego środka w pośladki. Efekty widoczne są natychmiast i utrzymują się nawet przez kilkanaście miesięcy.

Druga z chętnie wybieranych metod to powiększanie pośladków własnym tłuszczem. Zabieg ten określany jest także mianem lipotransferu, ponieważ dochodzi do przeszczepu tkanki tłuszczowej. Jest on już bardziej inwazyjny i wymaga hospitalizacji. Dochodzi wtedy do odessania tłuszczu z jednego miejsca na ciele i wszczepienia go w pośladki. Efekt utrzymuje się nawet do 3 lat, ale w tym okresie stopniowo maleje.

Trzecia metoda, która obecnie nie jest już stosowana tak często, to powiększanie pośladków implantami. To najbardziej inwazyjna z przedstawionych, ale pozwala na uzyskanie najtrwalszych efektów. Zabieg wymaga też dłuższej rekonwalescencji.

_Ceny powiększania pośladków w gabinetach wynoszą od około 1 500 złotych za kwas hialuronowy aż do ponad 10 000 złotych w przypadku wszczepienia implantów._