Modny zegarek damski – co warto kupić?

Modny zegarek damski – co warto kupić?

Szukasz modnego zegarka damskiego dla siebie albo w prezencie? Dzisiaj jest w czym przebierać. Na jakie modele warto zwrócić uwagę, aby upominek był całkowicie udany i sprawił radość obdarowanej osobie?

Dzisiaj noszenie zegarka nie jest już obowiązkiem, gdy chcemy wiedzieć, która jest godzina. Możemy w tym celu wykorzystać telefon. Wobec tego zegarek pełni dzisiaj coraz rzadziej funkcję praktyczną i częściej jest ozdobą. Oczywiście, nie jest to regułą. Nadal wiele kobiet i mężczyzn lub nosić zegarki po to, aby zawsze wiedzieć, która jest godzina.

W kategorii zegarków damskich mamy w czym przebierać. Do dyspozycji mamy między innymi zegarki markowe, znanych producentów, ale też możemy znaleźć te tańsze i równie ładne i funkcjonalne. Jakie modele będą najlepszym wyborem?

1. Zegarki w męskim stylu

To jeden z hitów ostatnich lat – damskie zegarki w męskim stylu, które kapitalnie prezentują się jako dodatek do stylu klasycznego. Mowa tutaj o zegarkach na metalowych, szerokich bransoletkach, które dotychczas stosowane były tylko w męskich zegarkach.

Do wyboru mamy zarówno zegarki z klasyczną tarczą z cyferblatem i mniejszymi tarczami – sekundnikiem, datownikiem, albo możemy wybrać te elektroniczne. Jeśli chodzi o kolorystykę, jednym z najbardziej popularnych kolorów jest złoty, ale chętnie kupowane są też zegarki w kolorze różowego złota albo srebra.

2. Zegarek w stylu retro

Bardzo popularne są również zegarki w stylu retro, na przykład popularne przed laty zegarki w stylu Baby-G czy zegarki elektroniczne z metalową bransoletą. Możemy też wybrać klasyczne zegarki retro ze skórzanym paskiem, dlatego jest w czym przebierać.

Zegarki w stylu retro także świetnie pasują do stylu klasycznego, minimalistycznego, a także dla kobiet lubiących niebanalne dodatki.

3. Zegarek minimalistyczny

Kolejną propozycją jest prosty, minimalistyczne zegarek. Może być wykonany cały w bieli albo w czerni. Najczęściej zegarek nie ma wtedy oznaczonych godzin albo są one lekko zaznaczone kreskami albo punkcikami.

To prosty i efektowny design, który jest także ponadczasowy. Na pewno przypadnie do gustu wielu kobietom lubiącym oryginalne dodatki.

4. Zegarek z dekoracyjną bransoletą

Wiele kobiet lubi również takie zegarki, które mają dekoracyjne bransolety. Mogą być to zarówno bransolety wykonane ze skóry naturalnej, jak również z metalu.

Jest w czym przebierać, ponieważ tego rodzaju zegarki dostępne są w różnych stylach, na przykład bardziej eleganckim i glamour czy w stylu casualowym albo etno.

5. Zegarek w stylu sportowym

Jest też mnóstwo pań, które lubą sportowy styl ubierania się i najlepszym wyborem dla nich będzie zegarek w podobnym stylu. Wtedy mamy do czynienia z zegarkami sportowymi elektronicznymi, które mogą mieć też dodatkowe punkcje, na przykład mogą służyć jako pulsometr.

Podsumowując, jeśli chcesz kupić stylowy zegarek dla niej, masz przed sobą wiele ciekawych modeli. Za modny zegarek damski zapłacimy zwykle od 30 do 150 złotych, ale te markowe to wydatek nawet około 700 złotych, gdy mówimy o rozpoznawalnych producentach.