Powiększenie biustu kwasem hialuronowym – na czym polega i ile kosztuje?

Powiększenie biustu kwasem hialuronowym – na czym polega i ile kosztuje?

Zabieg powiększania biustu może być realizowanymi różnymi metodami. Alternatywną metodą w stosunku do powiększania biustu z wykorzystaniem implantów silikonowych jest stosowanie kwasu hialuronowego.

Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala poprawić jędrność biustu a także powiększyć piersi przy mniej inwazyjnej metodzie w stosunku do operacji plastycznej.

Zastosowanie kwasu hialuronowego przy realizowaniu zabiegów medycyny estetycznej czy operacji plastycznej jest coraz bardziej popularne.

Wynika to z faktu, że kwas hialuronowy jest naturalną substancją, która występuje również w ludzkim organizmie, więc jest znacznie lepiej tolerowany przez organizm ludzki. Kwas hialuronowy jest obecnie uznawany za jedną z najbardziej nowoczesnych a także skutecznych substancji stosowanych w zabiegach starzenia się skóry. Przy jego stosowaniu można go wstrzykiwać w dużych ilościach co pozwala na używanie go również do kształtowania sylwetki.

Powiększanie piersi z kwasem hialuronowym

Zastosowanie kwasu hialuronowego przy zabiegach nieinwazyjnego powiększania piersi pozwala na uzyskanie efektu ujędrnienia piersi jak też jego podniesienia czy powiększenia. Gdy kwas stosowany jest do poprawy konturu biustu wówczas kwas hialuronowy wstrzykiwany jest pomiędzy ścianę klatki piersiowej a gruczoł piersiowy. Takie zabiegi wykonywane są w czasie około pól godziny a przy zabiegu stosowane jest znieczulenie miejscowe.

Do atutów takich zabiegów należy zaliczyć brak konieczności wykonywania cięcia, które wykonywane jest przy operacjach plastycznych powiększania piersi. Jeśli zabieg dotyczy powiększania piersi wówczas dokonywane jest nacięcie skalpelem, które ma pozwolić na wprowadzenie większej ilości kwasu hialuronowego. Jednak takie nacięcie jest mniejsze w stosunku do tych stosowanych przy wprowadzaniu implantów. Pozwala to na ukrycie blizny po zabiegu w fałdzie piersiowym.

Zalety zabiegu

Do zalet zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego można zaliczyć między innymi niską inwazyjność takiego zabiegu. Dotyczy to sytuacji porównania zabiegu powiększania biustu do operacji powiększania biustu. Dodatkowo zabieg powiększenia biustu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego może być wykonywany znacznie bardziej bezpiecznie. Wykonywanie zabiegu bez konieczności stosowania znieczulenia ogólnego sprawia, że jest to znacznie mniej obciążający organizm zabieg.

Miejscowe znieczulenie sprawia, że po zabiegu można szybko wrócić do normalnej aktywności.

Wykonanie zabiegu pozwala na uzyskanie efektu, który jest w stanie utrzymywać się nawet przez okres półtora roku. W tym czasie wprowadzona substancja stopniowo wchłania się w organizmie. Całkowity okres wchłonięcia się organizmu wynosi około dwóch lat. Jednocześnie pomimo że efekt powiększenia piersi zanika to nadal piersi się jędrniejsze a także podniesione poprzez efekt działania kwasu hialuronowego.

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego nie powodują również powstawania blizn oraz można ponawiać takie zabiegi co pozwala na uzyskanie nowego efektu działania kwasu hialuronowego.


Frytkownica beztłuszczowa. Ile kosztuje? Jak wybrać najlepszy model?
czytaj dalej

Frytkownica beztłuszczowa. Ile kosztuje? Jak wybrać najlepszy model?

Smażenie frytek w głębokim tłuszczu nie jest najbardziej zdrowe. Jeśli chce się przygotować frytki, które nie będą tak tłuste wówczas warto zdecydować się na frytkownicę beztłuszczową, które pozwala na przygotowanie frytek zarówno znacznie mniej kalorycznych a także smaczniejszych. Przed wyborem beztłuszczowych frytek ważne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami dostępnych modeli frytkownic co pozwala na wybranie odpowiedniego modelu.