Przedłużanie rzęs w gabinecie – ile to kosztuje?

Przedłużanie rzęs w gabinecie – ile to kosztuje?

Przedłużanie rzęs może być realizowane różnymi metodami w gabinetach kosmetologicznych. Jednym z najczęściej wybieranych zabiegów jest zabieg przedłużania rzęs przy zastosowaniu metody jeden do jednego. Zabieg tego rodzaju pozwala również na uzyskanie zagęszczania rzęs.

Wykonanie zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs przy stosowaniu metody jeden do jednego opiera się na przyklejeniu sztucznej rzęsy do rzęsy naturalnej. Precyzyjne wykonanie takiego zabiegu pozwala na uzyskanie naturalnego efektu. Jednocześnie zabieg pozwala na uzyskanie eleganckiego prezentowania się w długim okresie czasu. Dodatkowym atutem wykonania takiego zabiegu jest możliwość uzyskania modelowania optycznego. Pozwala to na uzyskanie bardziej idealnych proporcji twarzy.

Wybór salonu kosmetologicznego

Gdy chce się wykonać zabiegi przedłużania rzęs ważne jest wybranie odpowiedniego gabinetu kosmetologicznego. W takich salonach można liczyć na właściwe wykonanie zabiegu co pozwala na uzyskanie oczekiwanych efektów poprzez użycie wysokiej jakości preparatów.

Takie preparaty oraz wysokiej jakości rzęsy pozwalają na uzyskanie zarówno wodoodpornego a także bardzo trwałego efektu. W ten sposób rzęsy będą wytrzymałe, odporne na występowanie odkształceń, niewyczulane. Jest to ważne szczególnie dla kobiet, które aktywnie funkcjonują. Do zalet wykonania zabiegów przedłużania rzęs można zaliczyć między innymi możliwość zrezygnowania z codziennego wykonywania makijażu w zakresie rzęs. Pozwala to również na znaczne skrócenie czasu wykonywania makijażu.

Wybranie właściwego salonu, gabinetu kosmetologicznego pozwala na zapewnienie odpowiednich warunków do wykonania zabiegu przedłużania rzęs ale również skorzystania z wysokiej jakości stosowanych kosmetyków. W poszczególnych gabinetach można spotkać się ze stosowaniem różnych metod zabiegowych i kosmetyków przy wykonywaniu przedłużania rzęs. Warto jest zapoznać się z informacjami o tym jakie efekty zapewnia dana metoda, co można obecnie wygodnie zrobić za pośrednictwem stron internetowych o kosmetologii. Wybierając gabinet kosmetologiczny można kierować się również opiniami klientek.

Efekty wykonania zabiegu przedłużania rzęs

Najważniejsze jest by zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs oferował naturalny efekt. Jednak równie ważny jest czas, w którym efekty wykonania zabiegów będą się utrzymywały. Wybranie odpowiedniego zabiegu pozwala na zapewnienie oczekiwanego efektu przedłużenia rzęs w każdych warunkach, czyli również na basenach, plaży, po przebudzeniu.

Jednocześnie rzęsy stosowane przy zabiegach są dostępne w różnych rozmazach, długościach, grubościach, stopniach podkręcenia. Pozwala to również na odpowiednie dopasowanie stosowanych rzęs w sposób, który pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu. Indywidualne dopasowanie odpowiednich rzęs zależy również od porad ze strony kosmetologów, którzy są w stanie dopasować rzęsy do określonej twarzy.

Jednocześnie oprócz efekt naturalnego można również uzyskać efekty bardziej fantazyjne, co oczywiście jest wybierane przez klientki w przypadku przedłużania rzęs na imprezy okolicznościowe.