Pomoc we wzięciu pożyczki

Tak, Ratalska.pl to nowa marka i platforma pożyczkowa należące do renomowanej firmy Aasa Polska, która działa na rynku od 2012 roku. Firma specjalizuje się w pożyczkach ratalnych, udzielanych w oparciu o zasady odpowiedzialnego pożyczania i wieloetapowy proces oceny kredytowej. Posiada Certyfikat Etyczny KPF i Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo BIG InfoMonitor. Należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych i jest partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z sympatycznymi doradcami z naszego Biura Obsługi Klienta, którzy są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00, tel. +48 222 40 40 40. Możesz też napisać wiadomość na adres:  ratalska@aasapolska.pl

Udzielamy pożyczek wyłącznie osobom będąca w wieku od 20 do 80 lat, mającym polskie obywatelstwo, udokumentowany stały dochód w Polsce (również emeryturę lub rentę), aktywny rachunek bankowy i nie widniejącym w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD). Przejdź do wniosku o pożyczkę.

Tak, jeśli tylko nie masz zaległości w spłacaniu rat lub odsetek, a także nie znajdujesz się w rejestrze dłużników BiG (InfoMonitor, ERIF lub KRD). Przejdź do wniosku o pożyczkę. Przejdź do wniosku o pożyczkę.

W pierwszej kolejności wypełnij wniosek o pożyczkę, który dostępny jest na naszej stronie internetowej Ratalska.pl. Przejdź do wniosku o pożyczkę.

Na Ratalska.pl możesz złożyć wniosek o pożyczkę przez Internet każdego dnia tygodnia, 24 godziny na dobę. Zostanie on rozpatrzony w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta - od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00, tel. +48 222 40 40 40, ratalska@aasapolska.pl. Przejdź do wniosku o pożyczkę.

Jesteśmy odpowiedzialnym pożyczkodawcą, a każdy wniosek o pożyczkę przez Internet rozpatrujemy indywidualnie. W tym celu sprawdzamy bazy BIG, BIK i ZBP. Nie udzielamy pożyczek osobom, które figurują w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD). Przejdź do wniosku o pożyczkę.

Aby pieniądze jak najszybciej bezpiecznie trafiły na Twoje konto, wprowadziliśmy możliwość natychmiastowego podpisania umowy online (przez Internet) przy pomocy usługi Blue Media, połączonej z najszybszym przelewem Blue Cash, który można wybrać na etapie składania wniosku. Blue Media jest krajową instytucją płatniczą, certyfikowaną przez Narodowy Bank Polski i Komisję Nadzoru Finansowego.

Po wyborze możliwości podpisania umowy przez Internet nastąpi przekierowanie na stronę Blue Media, gdzie poprosimy Cię o przelanie 1 zł w celu weryfikacji Twojej tożsamości. Dzięki takiemu przelewowi będziemy mieli pewność, że istniejesz (posiadasz konto w banku przypisane do Twojego nazwiska i nikt się pod Ciebie nie podszywa) i zgadzasz się na warunki umowy. Przelana przez Ciebie złotówka zostanie Ci zwrócona przez Blue Media po zakończonej weryfikacji.

Więcej informacji na ten temat chętnie udzielą Ci sympatyczni doradcy z naszego Biura Obsługi Klienta, którzy są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00, tel. +48 222 40 40 40. Możesz też napisać wiadomość na adres: ratalska@aasapolska.pl

Tak, oczywiście, zawsze dajemy możliwość zapoznania się z umową przed jej podpisaniem. Jest ona widoczna wraz ze wstępnym harmonogramem spłat na stronie ratalska.pl w sekcji „Twoja umowa pożyczki”. Otwórz ją, przeczytaj i zapisz zanim zaakceptujesz jej warunki. Następnie kliknij przycisk: Podpisz umowę. Nastąpi wówczas przekierowanie do usługi Blue Media, połączonej z najszybszym przelewem Blue Cash. Blue Media jest krajową instytucją płatniczą, certyfikowaną przez Narodowy Bank Polski i Komisję Nadzoru Finansowego.

Następnie poprosimy Cię o przelanie 1 zł w celu weryfikacji Twojej tożsamości. Dzięki takiemu przelewowi będziemy mieli pewność, że istniejesz (posiadasz konto w banku przypisane do Twojego nazwiska i nikt się pod Ciebie nie podszywa) i zgadzasz się na warunki umowy. Przelana przez Ciebie złotówka zostanie Ci zwrócona przez Blue Media po zakończonej weryfikacji.

Więcej informacji na ten temat chętnie udzielą Ci sympatyczni doradcy z naszego Biura Obsługi Klienta, którzy są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00, tel. +48 222 40 40 40. Możesz też napisać wiadomość na adres: ratalska@aasapolska.pl

Jako odpowiedziany pożyczkodawca doskonale wiemy, że w życiu bywa różnie. Dlatego umożliwiamy zabezpieczenie spłaty pożyczki na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń oraz ochronę ubezpieczeniową Twojego życia i zdrowia, dopasowane do zaciągniętej kwoty.

Możesz zapewnić sobie bezpieczeństwo na wypadek poważnych chorób t.j.:

  • nowotwór
  • zawał mięśnia sercowego
  • niewydolność nerek
  • udar mózgu
  • choroba wieńcowa wymagająca leczenia operacyjnego
  • przeszczepienie narządów

Oferujemy Ci także ubezpieczanie na wypadek hospitalizacji, trwałej niezdolności do pracy w wyniku nieszczęśliwego wypadku, śmierci z dowolnej przyczyny lub śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Już od 0,67 zł dziennie.

Szczegółowy zakres i warunki określone są Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia i Karcie Produktu.

Po pozytywnej ocenie wniosku i podpisaniu umowy pożyczki cała kwota wpłynie na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy już następnego dnia - o ile jest to dzień roboczy i nie było trudności w skontaktowaniu się z Tobą. Przejdź do wniosku o pożyczkę.

W Aasa Polska, do której należy Ratalska.pl, nie wymagamy dodatkowych dokumentów, wystarczy nam Twój PESEL. W wyjątkowych przypadkach, w celu dodatkowego zweryfikowania zdolności kredytowej, możemy poprosić o wyciąg z rachunku bankowego, zaświadczenie o zatrudnieniu lub inny dokument potwierdzający stały dochód. Przejdź do wniosku o pożyczkę.

Na podany przez Ciebie adres korespondencyjny i mailowy wyślemy zaktualizowany harmonogram spłat pożyczki, rozłożony na miesiące. Co miesiąc będziesz spłacać jedną ratę na podany w umowie numer rachunku bankowego, w terminach określonych w harmonogramie. Przejdź do wniosku o pożyczkę.

Numer konta bankowego do spłaty pożyczki przez Internet jest ustalany indywidualnie i podawany w treści umowy. Przejdź do wniosku o pożyczkę.

Tak, masz możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki przez Internet bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów. W tym celu skontaktuj się wcześniej z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dokładnej daty i kwoty. Przejdź do wniosku o pożyczkę.

Tak, możesz zmienić terminy spłat pożyczki, a także zrobić sobie miesięczne wakacje od spłaty raty. W tym celu skontaktuj się wcześniej z naszym Biurem Obsługi Klienta, które pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00, tel. +48 222 40 40 40, ratalska@aasapolska.pl. Przejdź do wniosku o pożyczkę.

Tak, oczywiście. Wystarczy, że masz zarejestrowaną w Polsce działalność gospodarczą. O pożyczkę możesz zawnioskować zaraz po otrzymaniu nr NIP. Wymagamy jedynie posiadania stałego adresu zamieszkania w Polsce i nie figurowania w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD).
Nasza specjalna oferta dla osób prowadzących własną działalność jest dostępna na www.aasadlabiznesu.pl. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz błyskawicznie, poinformujemy Cię o niej telefonicznie bądź mailowo.