Skąd ta Ratalska?

Asia Ratalska

Cześć, nazywam się Asia Ratalska i jestem kobietą taką, jak Ty. Staram się żyć pełnią życia i spełniać marzenia – swoje i moich bliskich.

Największą radość sprawia mi dzielenie się z innymi. Wiem też, jak ważne jest dbanie o samą siebie oraz sprawianie sobie mniejszych i większych przyjemności na co dzień.

Chcę, aby moje życie było wyjątkowe, kolorowe i pasjonujące. Dążę do tego każdego dnia i szukam rozwiązań, które mi to umożliwią.

Jestem wirtualną ambasadorką marki Aasa Polska – spotkajmy się na Facebooku i Instagramie.

Asia Ratalska

O Aasa Polska

Jesteśmy technologiczną firmą finansową o skandynawskich korzeniach, obecną na polskim rynku od 2012 roku. Specjalizujemy się w pożyczkach ratalnych dla konsumentów oraz małego biznesu, udzielanych w oparciu o zasady odpowiedzialnego pożyczania i wieloetapowy proces oceny kredytowej. Łączymy pozytywne cechy oferty banków z ofertą firm pożyczkowych – szybkość, prostotę, transparentność i bezpieczeństwo. Fundamentem naszej działalności jest odpowiedzialność. Dbamy o rozwój rynku i naszych klientów. Czujemy się zobowiązani do uwzględniania problematyki społecznej oraz interesów naszych klientów, partnerów i pracowników w naszej codziennej działalności.

Odpowiedzialność biznesowa

Należymy do członków Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych od 2015 roku. Wraz z jej pozostałymi członkami współtworzyliśmy Księgę Dobrych Praktyk Sprzedaży Produktów Kredytowych, która stanowi zbiór reguł odpowiedzialnego pożyczania. Kilkakrotnie uzyskaliśmy Certyfikat Etyczny KPF, za stosowanie się do Zasad Dobrych Praktyk w swoich praktykach biznesowych, odnoszących się do sprzedaży produktów kredytowych. W 2013 roku otrzymaliśmy Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo, wydawany przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor. Dwa lata później uzyskaliśmy Certyfikat Odpowiedzialni w Biznesie, przyznawany przez ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

Odpowiedzialność społeczna

Angażujemy się w działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. W odpowiedzi problem wykluczenia cyfrowego osób dojrzałych, zwłaszcza kobiet między 45 a 70 rokiem życia, zainicjowaliśmy w czerwcu 2017 roku ogólnopolską kampanię społeczno-edukacyjną „Aasy Netu”. Udostępniliśmy dla nich bezpłatne materiały edukacyjne na platformie aasynetu.pl, aby nauczyły się korzystać z dobrodziejstw Internetu, mógłby swobodnie kontaktować się z najbliższymi i poprawiać jakość swojego życia. Należymy do grona Partnerów Strategicznych Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Wspieramy różnorodność i wielokulturowość w miejscu pracy. Jesteśmy sygnatariuszem Karty Różnorodności, międzynarodowej inicjatywy wdrażanej przez organizacje, które decydują się na wprowadzenie zakazu dyskryminacji w miejscu pracy oraz działania na rzecz tworzenia i promocji różnorodności.

Pobierz "Zasady Dobrych Praktyk Przedsiębiorstw Zrzeszonych w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce"